پروژکتور جدید سامسونگ

پروژکتور پریمیر ۸K سامسونگ با قابلیت نمایش محتوا در ابعاد ۱۵۰ اینچ و بلندگوی اختصاصی ۱۰۰ واتی در خلال نمایشگاه CES 2023 معرفی شد.

شکل- پروژکتور جدید سامسونگ

پروژکتور جدید سامسونگ به یک تلویزیون ۸K واقعی تبدیل می‌شود

پروژکتور پریمیر ۸K سامسونگ با قابلیت نمایش محتوا در ابعاد ۱۵۰ اینچ و بلندگوی اختصاصی ۱۰۰ واتی در خلال نمایشگاه CES 2023 معرفی شد.

سامسونگ در رویداد CES 2023 با دست پر در حوزه محصولات صوتی و تصویری از جمله مانیتور و تلویزیون ظاهر شده است. در این میان، بدون شک پروژکتور پریمیر ۸K این غول کره‌ای یکی از محصولات قابل توجه این شرکت است.

پروژکتور جدید سامسونگ

این دستگاه که به‌‌عنوان اولین پروژکتور ۸K با پرتاب فوق‌کوتاه در جهان لقب گرفته است، قادر به نمایش محتوای ۸K در ابعاد ۱۵۰ اینچ بر روی هر دیواری است. samsung-projector جدید دارای یک سیستم لیزر سه‌کاناله است که به‌گفته این شرکت دقت رنگ و کنتراست عالی را حتی در شرایط ضعیف نوری ارائه می‌دهد.

علاوه بر کیفیت ۸K، نمایشگر پروژکتور پریمیر سامسونگ در مقایسه با نسل گذشته که از وضوح پایین‌تر ۴K پشتیبانی می‌کرد، ۲۰ اینچ بزرگ‌تر شده است و ۴۰ درصد افزایش روشنایی را از رقم ۲۸۰۰ به ۴۰۰۰ انسی‌لومن به‌ ارمغان می‌آورد. این دستگاه هم‌چنین دارای یک بلندگوی داخلی ۱۰۰ واتی با فناوری دالبی اتموس برای ارائه صدای قدرتمند چند جهته است که آن‌را از اتصال به ساندبار بی‌نیاز می‌کند.

‌به‌مانند مدل Freestyle، پروژکتور پریمیر ۸K سامسونگ نیز براساس تجربه تلویزیون هوشمند این شرکت ساخته شده است. بدین معنا که همه برنامه‌ها و ویژگی‌هایی موجود در تلویزیون‌های ۸K سامسونگ را از طریق این پروژکتور نیز دریافت خواهید کرد.

عملکرد تقسیم صفحه‌نمایش این پروژکتور برای گیمرها بسیار موثر خواهد بود و این امکان را می‌دهد تا نمایشگر را به چهار بخش برای بازی‌های چندنفره تقسیم کنند. البته این ویژگی تنها محدود به بازی نیست و از عملکرد تقسیم می‌توان برای نمایش اخبار، مسابقات ورزشی و سایر سرگرمی‌های عمومی نیز استفاده کرد.

سامسونگ اطلاعاتی درباره قیمت یا تاریخ عرضه samsung-projector خود را اعلام نکرده است، اما با قابلیت‌های فوق می‌توان انتظار قیمت بالایی را داشت.

source

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم