سرویس Gaming Hub

سرویس Gaming Hub در تلویزیون ها و مانیتورهای هوشمند سامسونگ‎ به‌عنوان دروازه ورود به اقیانوس بازی‌ها محسوب می‌شود. در ادامه با ویژگی‌های سرویس گیمینگ هاب سامسونگ آشنا می‌شویم.

شکل- سرویس Gaming Hub

با ویژگی‌های سرویس Gaming Hub در تلویزیون ها و مانیتورهای هوشمند سامسونگ‎ آشنا شوید

کاربران برای انجام بازی‌های ویدیویی با مشکلاتی چون هزینه بالای خرید کنسول مواجه هستند و به همین دلیل تعداد زیادی از افراد نمی‌توانند از آنها لذت ببرند.

آشنایی با سرویس Gaming Hub

شرکت سامسونگ پلتفرمی همه‌جانبه برای بازی را به عنوان Gaming Hub به مانتیورها و تلویزیون‌های هوشمند خود اضافه کرده است که این دستگاه‌ها را به مرکزی برای انجام بازی‌های محبوب تبدیل خواهد کرد. از این رو کاربران دیگر به خرید کنسول‌ها و دستگاه‌های دیگر نیازی نخواهند داشت.

مانیتورهای سری Smart و تلویزیون هوشمند سامسونگ سری ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ شامل مدل‌های QLED، Neo QLED و OLED به این پلتفرم مجهز شدند. البته مالکان تلویزیون های سری ۲۰۲۱ سامسونگ نیز قادرند از بازی‌های این سرویس استفاده کنند.

سرویس Gaming Hub یک پلتفرم کاملا مجزا در تلویزیون‌های سامسونگ محسوب می‌شود که با سرویس‌هایی مانند Xbox، Nvidia GeForce NOW، Amazon Luna، Utomik همکاری داشته و به‌شکل رایگان و بدون این‌که کاربران وارد حساب کاربری خاصی شوند، می‌توانند به مجموعه‌ای کاملی از بازی‌های روز دسترسی پیدا کنند.

کاربران در گام نخست باید یک دسته بازی تهیه کرده و آن را از طریق بلوتوث یا کابل USB به تلویزیون خود متصل کنند. در ادامه باید با مراجعه به منوی Smart Hub سرویس روی گزینه Game Hub کلیک کنند تا سرویس Gaming Hub اجرا شود. ضمن این‌که پس از اتصال دسته بازی و فشار دادن دکمه Home روی آن نیز می‌توان این سرویس را اجرا نمود.

گفتنی است فقط با اتصال به اینترنت می‌توان به اجرای بازی‌های این سرویس پرداخت. همچنین امکان اتصال سایر لوازم جانبی نظیر هدست نیز فراهم گردیده و این سرویس از پخش صدا و موسیقی نیز پشتیبانی خواهد کرد.
علاوه بر این، سرویس Gaming Hub سامسونگ از قابلیت اجرای آنلاین بازی‌ها نیز بهره می‌برد. در واقع برای اجرای بازی‌های سنگینی نظیر Ghostwire و Halo Infinite یا بازی‌های محبوبی چون Minecraft به دانلود و نصب آنها نیازی نخواهد بود و به‌آسانی می‌توان آنها را اجرا کرد و از تجربه بازی با آنها لذت برد.

Antstream Arcade و Blacknut

سامسونگ اخیرا پلتفرم فوق را با اضافه کردن دو شریک جدید Antstream Arcade و Blacknut، گسترش داد تا تعداد بازی‌های این پلتفرم به سه هزار بازی برسد.

Antstream Arcade یک استریم بازی محسوب می‌شود که کاربران می‌توانن با آن به ۱۴۰۰ بازی کلاسیک و ۵۰۰ بازی چالشی دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر کاربران تلویزیون‌ها یا مانیتورهای Smart سامسونگ می‌توانند از تجربه بازی با بازی‌های کلاسیکی نظیر Galaga، Dig Dug و Double Dragon لذت ببرند.

Blacknut نیز یک سرویس استریم بازی آنلاین بوده که با آن می‌توان به صدها بازی دسترسی پیدا کرد. با این سرویس اکنون کاربران قادرند از اجرای بیش از ۵۰۰ بازی خانوادگی لذت ببرند. این سرویس بازی‌های متنوعی از جمله بازی‌های محبوبی چون PAW Patrol و Gigantosaurus را به‌همراه دارد.
Source

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم